ייעוץ משכנתא

נטילת משכנתא עבור רובנו תהיה ההלוואה הגדולה ביותר שניקח במהלך החיים!!
ברגע המרגש והגדול הזה, לקראת הצעד המשמעותי אותו אנו הולכים לבצע, דווקא אז אנחנו נתקלים בכל כך הרבה מושגים מבלבלים…

משתנה צמודה?  50% בפריים? קבועה צמודה? אולי קבועה לא צמודה? ל-20 שנה? אולי ל-30? לקחת חלק בהלוואת בלון? וההחזרים בשפיצר?
כל השאלות והמושגים האלה מעצימים את הבלבול ורק גורמים לנו לרצות לסיים עם זה ולשים את זה מאחורינו… ואז, בדיוק ברגע הזה, מתקבלות החלטות ונעשות טעויות שעולות לנו במאות (!!), כן מאות אלפי שקלים!!!

אז מה עושים? לוקחים איש מקצוע שיעשה עבורנו את העבודה!

בניית תמהיל משכנתא נכון, היכרות עם הרגולציה ועם הוראות בנק ישראל לצד ניהול מו"מ קשוח וחכם עם הבנקים יאפשרו לכם לחסוך הרבה מאוד כסף!! 

הניסיון והמומחיות שלנו מאפשרים לעשות כל אחת מהפעולות הללו באפקטיביות מרבית תוך שאנו מביאים בחשבון את המצב האישי שלכם כלקוחות, מטרת רכישת הנכס, הכנסות משק הבית, יכולת ההחזר, אחוז ההון העצמי איתו אתם מגיעים ועוד

כשכל המידע מצוי בידינו ובעזרת ההיכרות והקשרים שלנו בבנקים השונים אנו נדע לייצר עבורכם את התמהיל האידיאלי, בריביות הנמוכות ביותר כך שהמשכנתא תהפוך מדבר כבד ומורכב לתהליך קליל וכיפי.. (סתם לא באמת כיפי אבל לפשוט יותר ובעיקר כזה שישאיר לכם יותר כסף בכיס!)

באילו מצבים אנחנו יכולים לעזור לכם?

גם במקרים מורכבים בהם קיבלתם סירוב או שההון העצמי שלכם אינו מספק לרוב אנו מצליחים בדרכים יצירתיות למצוא פתרונות שיאפשרו לכם להגיע לנכס עליו חלמתם 

רוצים להוזיל את תשלום המשכנתא?

בדיקה ראשונית חינם!

השאירו פרטים ובואו נדבר