ביטוח בריאות

שאלה לי אליכם..  מה הדבר הכי, אבל הכי חשוב לכם בחיים?? 

יפה מאוד! אז בדיוק על זה אכתוב לכם היום.. על בריאות. ביטוח בריאות

אז מה כולל ביטוח בריאות פרטי ולמה צריך אותו? פשוט.

ביטוח בריאות פרטי נותן לנו מענה לכל מה שקופת החולים בכלל לא מכסה ו\או למה שקופת החולים כן מכסה אותנו אבל באופן חלקי ועם מורכבות וקשיים שמוכרים לכולם מקופות החולים

אם אתם חושבים לרכוש ביטוח בריאות או אם יש לכם כזה חשוב שתדעו שביטוח בריאות ניתן לרכוש "בחלקים" למעשה אתם בוחרים בדיוק מה אתם כן רוצים להכניס לביטוח ומה לא.

הכי נכון והכי מומלץ זה לרכוש קודם כל את הכיסויים למקרים היותר קיצוניים והפחות שכיחים.. 

אלו כל אותם מקרים שאם קורים למישהו הם מובילים אותו לקריסה כלכלית עד כדי כך שגם מכירת הדירה לא בהכרח תספק מענה שלם לצורך הרפואי..  

מדובר על כיסויים שנותנים מענה לתרופות שלא בסל, השתלות וניתוחים בחו"ל. 

החלק המעודד זה שדווקא הכיסויים האלה זולים מאוד! 

יש פחות סיכוי שתתבעו את חברת הביטוח ולכן אתם תשלמו על זה הרבה פחות.

מרכיב נוסף בביטוח הבריאות הוא פרק הניתוחים בישראל וטיפולים מחליפי ניתוח, בקצרה פרק זה מאפשר למבוטח את הפריווילגיה לבחור את הרופא שינתח אותו, לעבור את הניתוח בבית חולים פרטי, לקבל כיסוי לאביזרים במהלך ניתוח ללא תקרת סכום ועוד, כמו כן את האפשרות הלא מובנת מאליה לבחור בטיפול מחליף ניתוח, כלומר, אפשרו לעבור טיפול חדשני שמשיג תוצאה דומה לזו המושגת בניתוח רק בהימנעות מ"סכין מנתחים".

הפרק השלישי והאחרון הוא בעצם לא פרק אלא פרקים, יש למבוטח אפשרות להוסיף סדרה רחבה של כתבי שירות כשהמוכר והנפוץ שבהם הוא כיסוי "אמבולטורי", כלומר כיסוי שמאפשר לך לעבור בדיקות חדשניות ויקרות מאוד במהירות מבלי לחכות לאישור קופת החולים, אפשרות להתייעץ עם רופאים מומחים, הכיסוי כולל ברוב המקרים גם טיפולים מורחבים להתפתחות הילד, בדיקות מורחבות לנשים בהריון ועוד ועוד

לצד הכיסוי הזה אפשר למצוא עוד כיסויים רבים כמו רפואה משלימה, ייעוץ אונליין, ליווי רפואי ועוד כיסויים רבים ומגוונים

השורה התחתונה כמו שאתם מבינים היא שיש לכם גמישות רבה בבחירת ביטוח הבריאות שיהיה לכם, היקפו וגם כמה תשלמו עליו. רק תפנו לאיש מקצוע שעליו אתם סומכים, תגדירו תקציב ותחליטו יחד מה חשוב לכם לרכוש.

זהו.עד פה להפעם. ☺. 

זה היה ארוך יותר הפעם אבל על הדבר הכי חשוב בחיים שלכם לא תשקיעו זמן? 😉  

תפריט

דילוג לתוכן